Станьте учасником спілки ESOSH

Рівень: Фахівець

Для вступу у професійну спілку ЄСОП та отримання першого рівня кваліфікації «Фахівець» необхідно відповідати 2 умовам:

Умова 1

Практичний досвід роботи на посаді фахівця з безпеки праці, виконання функцій з виробничої безпеки та/або профільна вища освіта

Умова 2

100% проходження тестування на знання кодексу поведінки ЄСОП.

Переваги вступу

Визнання вашої кваліфікації. Стале зростання компетенцій у профільній спільноті

Три кроки для вступу у фахову спілку ЄСОП

Рівень: Акредитований спеціаліст

Вже є фахівцем ЄСОП? Підтвердіть вашу високу кваліфікацію! Для отримання рівня «Акредитований спеціаліст ЄСОП» потрібно виконати 2 умови:

Умова 1

Практичний досвід роботи на посадах інженера, спеціаліста, менеджера з охорони праці, промислової безпеки не менше 2 років на підприємстві зі штатом працівників більше 20 осіб, або для випускників закладів вищої освіти – профільна вища освіта за спеціальністю «Охорона праці» (не нижче бакалавра).

Умова 2

Фахівець ЄСОП, який має сертифікат ESOSH про проходження базового курсу управління безпекою та гігієною праці (обсягом 21 навчальна година), або пройшов аналогічний курс за програмою визнаних у світі центрів навчання з охорони праці (IOSH Managing Safely, NEBOSH Award або їх еквіваленти).

Завантажити зразок заяви

Рівень: Сертифікований експерт

Вже акредитований спеціаліст ЄСОП? Підтвердіть вашу високу кваліфікацію! Для отримання рівня «Сертифікований спеціаліст ЄСОП» необхідно виконати 3 умови:

Умова 1

Практичний досвід роботи на посадах інженера, спеціаліста, менеджера з охорони праці, промислової безпеки не менше 5 років на підприємстві зі штатом працівників більше 50 осіб.

Умова 2

Учасник ЄСОП 1 або 2 рівня, який має сертифікат ESOSH про проходження поглибленого курсу управління безпекою та гігієною праці (обсягом 130 навчальних годин), або пройшов аналогічний курс за програмою визнаних у світі центрів навчання з охорони праці (NEBOSH IGC або його еквіваленти).

Умова 3

Учасник ЄСОП, який підтримує програму Безперервного Професійного Розвитку (Програма БПР ЄСОП), розміщену на офіційному сайті ЄСОП, до якої вноситься інформація щодо здійсненої професійної діяльності та подальшого її планування.

Завантажити зразок заяви

Рівень: Дипломований експерт

Вже сертифікований спеціаліст ЄСОП? Підтвердіть вашу високу кваліфікацію! Для отримання рівня «Дипломований спеціаліст ЄСОП» необхідно виконати 4 умови:

Умова 1

Практичний досвід роботи на посадах інженера, спеціаліста, менеджера з охорони праці, промислової безпеки не менше 5 років на підприємстві зі штатом працівників більше 50 осіб.

Умова 2

Учасник ЄСОП рівня 1, 2, 3, який має сертифікат ESOSH про проходження дипломного курсу управління безпекою та гігієною праці (не менше 1,5 роки заочного навчання), або пройшов аналогічний курс за програмою визнаних у світі центрів навчання з охорони праці NEBOSH Diploma, NVQ5, або їх еквіваленти.

Умова 3

Учасник ЄСОП підтримує програму Безперервного Професійного Розвитку (Програма БПР ЄСОП), розміщену на офіційному сайті ЄСОП, до якої вноситься інформація щодо здійсненої професійної діяльності та подальшого її планування.

Умова 4

Учасник ЄСОП успішно пройшов інтерв’ю з іншими Дипломованими експертами ЄСОП з метою перевірки рівня знань, практичного досвіду рішення задач із застосуванням ризикоорієнтованого підходу.

Завантажити зразок заяви

Про спілку ESOSH

Дізнатись більше

Положення та кодекс ЄСОП

Дізнатись більше